OZD „I Ty zostaniesz mistrzem” – WYNIKI

Na Torze Lodowym „Błonie” w Sanoku odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci „I Ty zostaniesz mistrzem”. Świetnie przed własną publicznością pokazał się Szymon Hostyński.

Do Sanoka przyjechało blisko 150 dziewcząt i chłopców na trzecie w cyklu Ogólnopolskie Zawody Dzieci.

Najlepiej, spośród zawodników miejscowego SKŁ Górnik Sanok, zaprezentowali się chłopcy w kategorii D1 (12 lat). Dwukrotnie najszybszy był Szymon Hostyński. Młody sanocki panczenista nie znalazł jeszcze pogromcy w tym sezonie i ma komplet sześciu wygranych na koncie.

W weekendowych zawodach na podium stanęła jeszcze dwójka sanoczan. W tej samej kategorii wiekowej dwa razy trzecie miejsce zajmował Patryk Kudła, a w kategorii dziewcząt E1 (10 lat) również trzecie miejsce w drugim biegu zajęła Maja Pytlowany. Tuż za podium swoje biegi kończyli Roch Maliczowski i Jakub Ratajewski.

Trzecie miejsca zajęły również dwie sztafety: chłopców 12-13 lat (w składzie Przemysław Zając, Patryk Kudła, Roch Maliczowski, Szymon Hostyński) oraz dziewcząt 10-11 lat (w składzie Maja Pytlowany, Maja Rysz, Jagoda Kopczak, Emilia Zając).